Usuniemy wyskakujące reklamy i okienka z Twojej przeglądarki!

Wiemy jak zablokować wyskakujące reklamy!

 • Męczą Cię reklamy? Nie możesz w spokoju przeglądać internetu?

 • Już za 29,99zł wyczyścimy Twoją przeglądarkę i problem zniknie!

Zadowolona para

Blokowanie wyskakujących reklam (okienek) pokazujących się w przeglądarkach (Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer).

Obecność natrętnych reklam może być bardzo męcząca. Objawia się wyskakiwaniem nowych zakładek w oknie przeglądarki z niechcianą reklamowaną stroną.
Innym przypadkiem niechcianej reklamy są oferty widniejące na przeglądanej stronie np. w górnym lub dolnym rogu. Są one na tyle uciążliwe, że przesłaniają treść okna w taki sposób, że przeglądanie zawartości stron internetowych bez kliknięcia w ową reklamę jest bardzo trudne.

Najnowsze opinie klientów o MedalPC:

 • Świetna usługa! Profesjonalna, bezpieczna, ekspresowa naprawa bez wychodzenia z domu/biura! Całkowicie bezpieczna – wszystko widać na swoim ekranie, jak przebiega naprawa! Dla tych, którzy boją się, że zdalny informatyk wejdzie nam na konto bankowe albo mailowe – nic z tych rzeczy 😉 Bardzo udana naprawa, po godzinie nie było śladu po wirusie. Planuję kolejne usługi poprawiające jakość pracy laptopa.
  Bardzo polecam!!! SZYBKO, TANIO, BEZPIECZNIE!!! Bardzo dziękuję za udzieloną pomoc i już poleciłam znajomym, bo taki kontakt warto mieć 🙂

  Wirginia (usunięcie Omiga-Plus, zabezpieczenie systemu)

 • Jedyni wiarygodni profesjonalni ludzie na których trafiłem.
  Kwoty świadczonych usług niskie i naprawiają problemy, których inne firmy się nie podejmą.
  Naprawdę Polecam Każdemu. ! .

  Dawid (odzyskanie zaszyfrowanych plików)

 • jestem zachwycona nie myslalam ze mozna tak szybko ,nie drogo i bardzo fachowo naprawic komputer .Jestem pod wrazeniem .Polecam wszystkim-nie miejcie zadnych obiekcji bo firma medalpc jest naprawde na medal.

  Danuta z Niemiec (problem z trybem awaryjnym, problem z Flash, oczyszczenie systemu z wirusów)

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

100% bezpieczeństwa
ponad 2000 wykonanych usług
gwarancja 7 dni
czas wykonania poniżej 1 godziny