Problemy z dźwiękiem

Podstawowy problem z dźwiękiem, na jaki możemy natrafić, to jego brak. Najbardziej prozaiczną przyczyną, którą bardzo często pomijamy, jest uszkodzenie przewodów łączących sprzęt audio z komputerem. Pomijając jednak wady sprzętowe, przenosimy się w strefę software, gdzie możliwych powodów jest znacznie więcej.

Głównym winowajcą często okazują się sterowniki do karty dźwiękowej/muzycznej lub ich całkowity brak. Zazwyczaj dołączone są na płycie do komputera, w innym przypadku należy je ściągnąć ze strony internetowej producenta. Każdy sprzęt wymaga odpowiednich sterowników, zależnie od wersji systemu w jakim mamy zamiar go używać. Bardzo ważna jest systematyczna aktualizacja sterowników.
Objawy problemów z dźwiękiem zazwyczaj zauważamy podczas oglądania filmów na YouTube lub odtwarzania plików wideo. Może to być brak dźwięku, ale również jego zniekształcenie bądź przesunięcie w czasie.

Do urządzeń audio zaliczamy także mikrofon, który jest niezbędny np. do przeprowadzania rozmów przez komunikator Skype. Przeważnie nasz rozmówca nie słyszy nas lub dźwięk jest bardzo słabej jakości. Mogą być słyszalne szumy lub pogłos, a czasami słyszymy tylko siebie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

100% bezpieczeństwa
ponad 2000 wykonanych usług
gwarancja 7 dni
czas wykonania poniżej 1 godziny