Instalacja antywirusa

Każdy użytkownik Windowsa wie, jak ważna jest ochrona przeciwwirusowa na komputerze. Użytkownicy tego systemu operacyjnego są najbardziej narażoną grupą, dlatego to oni powinni być w głównej mierze zainteresowani instalacją programu typu antywirus.

Wiele osób twierdzi, że najlepszym sposobem ochrony przed wirusami jest zdrowy rozsądek. Jest to po części prawda, większość zagrożeń czyhających w sieci, takich jak: malware, spyware, adware, itp. jesteśmy w stanie w bezpieczny sposób ominąć lub uniknąć. Jednak nie wszystkie wirusy pytają się nas o zgodę na zainstalowanie, w związku z czym potrzebna jest dodatkowa warstwa ochronna w postaci programu antywirusowego.

Ściąganie podejrzanych plików, otwieranie załączników w poczcie e-mail od nieznanych osób, odwiedzanie groźnych stron internetowych, brak aktualnych wersji wtyczek/rozszerzeń Flash lub Java w przeglądarce, nieaktualna przeglądarka internetowa, to główne przyczyny infekcji. Istnieją niestety luki w oprogramowaniu, przed którymi nie da się w łatwy sposób zabezpieczyć lub nie są jeszcze załatane, w związku z czym posiadanie antywirusa staje się pewnego rodzaju środkiem prewencyjnym.

Odwiedzenie zaufanej strony internetowej również może okazać się zdradliwe, gdyż to właśnie ta strona mogła paść ofiarą infekcji i rozsiewa dalej niepożądane pliki wśród użytkowników, którzy ją odwiedzają.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

100% bezpieczeństwa
ponad 2000 wykonanych usług
gwarancja 7 dni
czas wykonania poniżej 1 godziny