Usuniemy za Ciebie wirusy i trojany!

– Oszczędź swój cenny czas, zleć to specjalistom.

– Zawirusowany komputer stwarza ryzyko wykradzenia danych lub ich skasowania! Nie dopuść do tego!

Usuwanie wirusa na własną rękę może pogorszyć sytuacje. Niedoświadczony użytkownik narażony jest na ściągnięcie pozornych programów antywirusowych, które w rzeczywistości instalują kolejne wirusy. Lepiej nie ryzykuj!
Pozwól działać specjalistom z MEDALPC.pl!

Zadowolona para

Już od 70zł

Najnowsze opinie klientów o MedalPC:

 • Świetna usługa! Profesjonalna, bezpieczna, ekspresowa naprawa bez wychodzenia z domu/biura! Całkowicie bezpieczna – wszystko widać na swoim ekranie, jak przebiega naprawa! Dla tych, którzy boją się, że zdalny informatyk wejdzie nam na konto bankowe albo mailowe – nic z tych rzeczy 😉 Bardzo udana naprawa, po godzinie nie było śladu po wirusie. Planuję kolejne usługi poprawiające jakość pracy laptopa.
  Bardzo polecam!!! SZYBKO, TANIO, BEZPIECZNIE!!! Bardzo dziękuję za udzieloną pomoc i już poleciłam znajomym, bo taki kontakt warto mieć 🙂

  Wirginia (usunięcie Omiga-Plus, zabezpieczenie systemu)

 • Jedyni wiarygodni profesjonalni ludzie na których trafiłem.
  Kwoty świadczonych usług niskie i naprawiają problemy, których inne firmy się nie podejmą.
  Naprawdę Polecam Każdemu. ! .

  Dawid (odzyskanie zaszyfrowanych plików)

 • jestem zachwycona nie myslalam ze mozna tak szybko ,nie drogo i bardzo fachowo naprawic komputer .Jestem pod wrazeniem .Polecam wszystkim-nie miejcie zadnych obiekcji bo firma medalpc jest naprawde na medal.

  Danuta z Niemiec (problem z trybem awaryjnym, problem z Flash, oczyszczenie systemu z wirusów)

Jak usunąć wirusa?

Usunięcie wirusa z komputera jest nie lada wyzwaniem i wymaga specjalistycznej wiedzy.
Samodzielne próby podejmowane przez użytkowników mogą spowodować nieodwracalne szkody w systemie komputerowym!
Mamy doświadczenie i ogromną wiedzę, zrobimy to za Ciebie.

Objawy wirusów

Usuwanie wirusów – objawy wirusów mogą być bardzo różne. Do typowych należą:

• Zwalniający komputer
• Zawieszanie się komputera lub brak reakcji na działanie użytkownika
• Komputer Co kilka minut przestaje działać i uruchamia się ponownie
• Komputer Samodzielnie uruchamia się ponownie, po czym nie działa w normalny sposób
• Aplikacje nie działają prawidłowo
• Dyski lub napędy są niedostępne
• Występują problemy z drukowaniem.
• Wyświetlane są niespotykane komunikaty o błędach
• Menu i okna dialogowe są zniekształcone

Zainstaluj program antywirusowy

Zainstalowanie programu antywirusowego i jego regularne aktualizowanie może pomóc w ochronie komputera przed wirusami i trojanami. Programy antywirusowe skanują komputer w poszukiwaniu wirusów próbujących
zainfekować pocztę e-mail, system operacyjny i pliki. Nowe wirusy pojawiają się codziennie, więc należy regularnie sprawdzać w witrynie sieci Web producenta programu antywirusowego, czy są dostępne aktualizacje.
Niektóre programy antywirusowe są sprzedawane z roczną subskrypcją, którą można w miarę potrzeby odnowić. Jednak wiele programów jest również dostępnych bezpłatnie.

Uważaj na maile

Nie otwieraj wiadomości e-mail pochodzących od nieznanych nadawców ani nierozpoznawanych załączników do wiadomości e-mail. Wiele trojanów jest załączanych do wiadomości e-mail i rozprzestrzenia się po otwarciu załącznika. Najlepiej jest nie otwierać żadnego załącznika, o ile nie jest to coś oczekiwanego.

Aktualizuj na bieżąco system Windows.

Okresowo firma Microsoft wydaje specjalne aktualizacje zabezpieczeń, które mogą pomóc chronić komputer. Te aktualizacje mogą pomóc w zapobieganiu wirusom i atakom komputerowym, zamykając możliwe luki w zabezpieczeniach. Należy upewnić się, że system Windows otrzymuje te aktualizacje, włączając funkcję automatycznego aktualizowania systemu Windows. Aby dowiedzieć się, jak to robić, zobacz temat Włączanie i wyłączanie automatycznego aktualizowania.

Używaj zapory.

Zapora systemu Windows lub dowolna inna zapora programowa może ostrzegać przed podejrzanymi działaniami, gdy wirus lub trojan próbuje połączyć się z komputerem. Może także blokować wirusy, malware, a także udaremniać podejmowane przez hakerów próby pobierania potencjalnie szkodliwych programów na komputer użytkownika.

Korzystaj z ustawień prywatności przeglądarki.

Wiedza o sposobach używania informacji prywatnych przez witryny sieci Web pozwala zapobiegać ukierunkowanej reklamie, oszustwom i kradzieży tożsamości. Jeśli jest używana przeglądarka Internet Explorer, można w każdej chwili dostosować ustawienia prywatności lub przywrócić ustawienia domyślne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz temat Zmienianie ustawień prywatności programu
Internet Explorer.

Włącz funkcję kontroli konta użytkownika.

Gdy na komputerze mają zostać dokonane zmiany wymagające uprawnień na poziomie administratora, funkcja Kontrola konta użytkownika powiadamia o tym i zapewnia możliwość zaakceptowania zmiany. Funkcja Kontrola konta użytkownika może zapobiec wprowadzaniu przez wirusy niepożądanych zmian. Aby uzyskać więcej informacji o włączaniu funkcji Kontrola konta użytkownika i dostosowywaniu jej ustawień, zobacz temat Włączanie i wyłączanie Kontroli konta użytkownika.

Czyść pamięć podręczną przeglądarki internetowej i historię przeglądania.

Większość przeglądarek zapisuje informacje o odwiedzonych witrynach sieci Web, jak również dane, o których podanie często proszony jest użytkownik (takich jak nazwisko i adres). Przechowywanie tych informacji na własnym komputerze może być niekiedy pomocne, jednak istnieją sytuacje, w których może być potrzebne całkowite lub częściowe usunięcie tych danych (na przykład w sytuacji, gdy jest używany komputer publiczny i użytkownik nie chce pozostawiać na nim informacji osobistych). Aby uzyskać informacje o sposobie czyszczenia historii w programie Internet Explorer, zobacz tematy Usuwanie historii przeglądania stron sieci Web i Usuwanie internetowych plików cookie.

Uważaj co instalujesz

Przy instalacji programów, sprawdź czy nie instalujesz czegoś dodatkowego w „bonusie”. Często się zdarza się, że nieświadomie instaluje się zbędne rzeczy np. toolbary, reklamy itp. Najlepiej ściągać oprogramowanie bezpośrednio ze stron producenta. Dzięki temu ograniczymy liczbę niechcianych rzeczy zainstalowanych u siebie na komputerze.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

100% bezpieczeństwa
ponad 2000 wykonanych usług
gwarancja 7 dni
czas wykonania poniżej 1 godziny