Czarter Jachtu – Trójmiasto, Gdańsk

Dokąd udać się w rejs jachtem

Coraz powszechniejsze stają się rejsy jachtami. Coraz więcej osób może sobie pozwolić na tego typu wakacyjną rozrywkę. Oferta firm zajmujących się czarterami jachtów jest coraz bogatsza i jest z czego wybierać, każdy może dopasować sobie usługi czarteru jachtów pod konkretne potrzeby, zarówno te związane z kosztami takiego rejsu jak i oczywiście miejscami które chce się obejrzeć.

Rejsy w Polsce

Najtańsza opcja, zajmując najmniej czasu. W chwili obecnej istnieją dwie możliwości jeżeli wakacje na jachcie mają być udane. Pierwsza z nich to rejs po Bałtyku. Pływanie od kurortu do kurortu to ciekawe rozwiązanie, szczególnie dla wszystkich tych którzy oprócz przygody na wodzie pragną również odwiedzić najciekawsze miejscowości nadbałtyckie. Druga możliwość rejsów związana jest oczywiście z przygotowaniem się do eksploracji mazurskich jezior. To doskonałe miejsce nie tylko do poznania tej przepięknej krainy ale również nawiązywania rozlicznych znajomości. W okresach wakacyjnych na mazurskich jeziorach jest zatrzęsienie nie tylko jachtów ale również żaglówek i innych pływających jednostek.

Możemy polecić: http://www.yacht-tesia.com/czarter-wynajem-jachtu-tesia

To dobry pomysł dla wszystkich mających niezbyt rozbudowany budżet, a także niezbyt dobrze czujących się z dala od domu.

Adriatyk, basen Morza Śródziemnego

Coś dla wszystkich szukających nie tylko emocji w trakcie rejsów jachtem. Wybór Morza Adriatyckiego, Morza Śródziemnego to gwarancja znakomitej pogody, to możliwość odwiedzin w różnych krajach w trakcie jednego rejsu. Od lat najpopularniejszym kierunkiem podróży jest Chorwacja, jednak coraz większą popularnością cieszą się również kraje takie jak Czarnogóra czy też Grecja. Należy oczywiście liczyć się z większymi kosztami wynajmy jachtów, trzeba również ponosić koszty dotarcia na miejsce i powrotu do domu. Bardzo istotnym jest także potrzeba załatwiania formalności urzędniczych kiedy to zdecydujemy się choćby zawitać do Czarnogóry, która jak wiadomo nie jest w Unii Europejskiej.

Może na północ?

Kto nie poszukuje ciągłego słońca, komu nie pasują wysokie temperatury, a chciałby udać się w rejs w obrębie Europy, temu z pomocą przychodzą klimaty norweskie. Norwegia to ciekawe miejsce na to by udać się w rejs jachtem. W Norwegii co prawda nie będzie tak doskonałej pogody jak na południu kontynentu to jednak wszystko rekompensują przepiękne widoki, które będzie się codziennie widziało z jachtu. Dodatkowo koszt takich rejsów jachtami nie jest zbyt wysoki.

Królowie życia czyli Karaiby

Opcja na pewno niezwykle ciekawa, niezwykle pożądana ale i bardzo droga. Wynika to z faktu drogich przelotów w rejon Karaibów oraz oczywiście załatwienia licznych wiz, zgód, dokumentów pozwalających na bezproblemowe pływanie po tej przepięknej krainie. Ale właśnie przepiękne Karaiby są warte dość sporych wydatków. Cudownie żółte plaże, turkusowe morze, fantastyczna pogoda, żyć nie umierać.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

100% bezpieczeństwa
ponad 2000 wykonanych usług
gwarancja 7 dni
czas wykonania poniżej 1 godziny